Americká 84 676
Františkovy Lázně 351 01

Tel. +420 354 542 501
Fax +420 354 542 503
email: info@bajkal.cz


volný čas

Divadlo Boženy Němcové

Divadlo Boženy Němcové

Pro volné večery je ve Františkových Lázních je k dispozici Divadlo Boženy Němcové. Divadelní kusy v podání předních českých souborů jsou umocněny krásným prostředím zdejšího divadélka. Vystupují zde i přední čeští umělci, zpěváci a baviči.


SOOS

Přírodní rezervace SOOS

V nedalekém okolí města je přírodní rezervace SOOS. Jde o rozsáhlé rašeliniště s baheními sopkami a minerálními prameny. K tomuto nedotčenému kousku přírody jezdí pravidelně mikrobus


Františkovy Lázně

Dvorana

Město Františkovy Lázně je zcela podřízeno lázeňskému provozu. Je zde množství krásných parků a promenád. Dvorany s léčivými prameny, kolonáda a krásné budovy obohacují procházky ve velmi klidném prostředí.

Komorní hůrka

J.W.Goethe

V těsné blízkosti Františkových Lázní je dávno vyhaslá sopka "Komorní hůrka". Zde je možno vysledovat stopy vulkanické aktivity. Svůj pobyt ve Františkových Lázních zde spetřil o výzkum této hory J.W.Goethe.

Koncerty

V letních měsících jsou pořádány v parcích města koncerty vážné hudby. Milovníci hudebního umění ocení i koncerty ve zdejších kostelech.

Výlety a zájezdy

Po celý rok se pořádají výlety a zájezdy v regionu lázeňského trojúhelníku. Velmi oblíbenými jsou zájezdy do Karlových Varů a Mariánských Lázní. Milovníci historie mohou uskutečnit výlet na hrady v Chebu, Skalné a Seeberg. Zámek v Kynžvartu patří také mezi poklady české historie.

© 2004-2014 HOTEL BAJKAL - Všechna práva vyhrazena.

tvorba webových stránek / eshop