Vánoce!!!!! Ještě nevíte jaký dárek pořídit na Vánoce? Věnujte vašim blízkým zdraví a odpočinek v komfortním prostředí **** hotelu. Prohlédněte si naši nabídku léčebných a wellness pobytů. Na všechny pobyty Vám vystavíme poukaz. Přesný termín si již obdarovaní budou moci dohodnout s naší recepcí sami.
více >>

Vyzkoušejte zvýhodněný týdenní pobyt v luxusním prostředí nově zrenovovaných pokojů 1.A kategorie ve stylu Ludvíka XIV. spolu s komplexní lázeňskou kůrou a plnou penzí. To vše za cenu Lázeňského pobytu na zkoušku v 1.kategorii s polopenzí.
více >>

 


Virtuální prohlídka Pokoje


Virtuální prohlídka Koupelna


Virtuální prohlídka Bazén


Virtuální prohlídka Restaurace


Virtuální prohlídka Vinný sklípek


Virtuální prohlídka Společenská místnost

Americká 84 333
Františkovy Lázně 351 01

Tel. +420 354 542 501
Fax +420 354 542 503
email: info@bajkal.cz

© 2004-2010 HOTEL BAJKAL - Všechna práva vyhrazena.

Odkazy / Vyrábíme a instalujeme bazény - vždy za super ceny / Moderní tepelná čerpadla uspoří statisíce / Zkuste tvorba webových stránek od AiVision / Pro zachycení vod vyrábíme jímky,plastové jímky i na zakázku / Instalujeme sekční průmyslová a garážová vrata od známého výrobce / Čištění a stavba, kanalizace pro Váš dům / Obchod s projekční technikou, projektory včetně lamp do projektorů / Hudební produkce, hudba na svatbu narozeniny / Výkonná tepelná čerpadla jsou ekologická / Různá trička s potiskem v rozličných barvách / Modulární eshop zaručí úspěch / Nový i starší invalidní vozík za dobrou cenu / Ochladíme vše - vyzkoušejte klimatizace od Arktis Servis / Partneři / Hotel Zlatý Lev Žatec