Zpracování osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Hotel Bajkal s. r.o., se sídlem Americká 84/4, 35101 Františkovy Lázně, IČO: 29105897, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 25099 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
   
  • jméno a příjmení
  • e-mail
  • telefonní číslo
  • adresa

Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, využíváme za účelem zasílání cenové nabídky, obchodních sdělení a dalších nabídek produktů a služeb poskytovaných společností Hotel Bajkal s. r.o. Pokud jste našim zákazníkem děláme tak z oprávněného zájmu, protože důvodně předpokládáme, že vás cenová nabídka, naše novinky a akce zajímají. Pokud nejste zákazníkem zasíláme newslettery výhradně na základě tohoto souhlasu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let od poslední objednávky, pokud tuto dobu neprodloužíte.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například odhlášením v newsletteru nebo zasláním emailu či dopisu na kontaktní údaje společnosti Hotel Bajkal s.r.o., Americká 84/4, Františkovy Lázně 35101 nebo info@bajkal.cz.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo: